Рейтинг agent-friendly туроператорів. Зима’19-20

З 15 квітня по 14 травня Асоціація УАТА проводила опитування серед директорів та менеджерів туристичних агенцій України про туроператорів, що мають власні чартерні програми за найбільш масовими напрямками.

10 туроператорів оцінювалось по 10 критеріям з точки зору зручності співпраці для агента. Пропонуємо вашій увазі результати.

Відтінками зеленого відмічені перші три місця в кожній категорії (клік по картинці збільшує її):

Варто відмітити, що у порівнянні з рейтингом за результатами літнього сезону, у трійці лідерів відбулися зміни: Pegas Touristik відвоював у Join UP! друге місце.

TEZ TOUR знову зайняв перше місце із результатом 4,28 за п’ятибальною шкалою.

Лише 3 компанії з 10 отримали підсумковий бал вище 4.

Компанія Kompas зберегла свою четверту позицію.

Першу п’ятірку замикає новачок в рейтингу – компанія Mouzenidis Travel. За такими параметрами, як гаряча лінія та лояльність у вирішенні спірних питань туроператор посів друге місце.

В цілому, середній бал оцінки знизився з 3,75 у літньому сезоні 2019 до 3,64, а оцінки туроператора TPG не дотягнули навіть до 3 балів.

Найнижчий бал отримала компанія Анекс тур за роботу своєї гарячої лінії

Також, ми не могли оминути увагою вплив коронавірусу на туристичну діяльність в контексті партнерських відносин, тому до стандартної анкети додали питання щодо оцінки роботи туроператорів в період COVID-19 (чіткість дій, лояльність тощо). Ось як розташувалися компанії на думку агентів:

Наприкінці опитування ми задавали питання “Якому туроператору надасте перевагу за інших рівних умов?”, та отримали таку картину суб’єктивних оцінок:

Тут Тез Тур також домінує, однак його доля знизилася з 48% у літньому сезоні до 43% зараз. З одного боку, це підтверджується і детальним оцінюванням за критеріями, а з іншого – розрив з конкурентами зовсім не такий великий.

Пегас Туристік, Компас тревел та Музенідіс тревел виглядають недооціненими.

Дякуємо всім, хто прийняв участь в опитуванні, поздоровляємо переможців та маємо надію, що наш рейтинг стане у нагоді туроператорам для аналізу та коригування власних бізнес-процесів

Всі рейтинги доступні за посиланнями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *