Результати наради з питань зменшення впливу кризових явищ в туризмі

В Константиновке пройдет круглый стол на тему: «Анализ уровня ...

Сьогодні відбувся круглий стіл, організований на виконання розпорядження Прем’єр-міністра України у відповідь на лист УАТА від 26 червня 2020 року.

Обговорювали конкретні заходи щодо зменшення впливу кризових явищ та найшвидшого відновлення туристичної галузі за участі представників МОЗ, ДАРТ, МінКульт, Мінінфраструктури, туроператорів, профільних асоціацій…

Ірина Ганжа, в.о. директора Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ доповіла, що МОЗ наразі готує зміни до постанови щодо критеріїв віднесення країни до “червоної” зони, а саме виходячи з параметрів інцидентності за останні 2 тижні (гірше ніж в Україні) та приросту нових випадків (більше ніж на 30%). Такий підхід буде більш гнучким та краще відповідатиме реаліям

Олександр Мацьков, начальник Відділу реагування на надзвичайні події та ММСП МОЗ доповів, що дані про результат тестування вже надходять до програми “Дій вдома” в автоматичному режимі, що прискорює процедуру зняття самоізоляції в разі негативного результату тесту. Синхронізація відбувається один раз на годину.

Мар’яна Олеськів, голова ДАРТ розповіла, що агентство направило в МОЗ запит щодо можливості дозволу на в’їзд на територію України без необхідності самоізоляції в разі наявності у подорожуючого негативного ПЛР-тесту, зробленого в країні відправлення.

Під час наради також звучали заклики розробити заходи фінансової підтримки підприємств туристичної галузі, що не скорочують штат попри неможливість працювати в умовах карантину.

За результатами зустрічі буде сформовано пропозиції до органів виконавчої влади щодо найскоршої імплементації напрацьованих заходів.

Дякуємо всім учасникам наради, а також окремо Денису Краснікову та всій Українській спілці промисловців та підприємців за підтримку та допомогу в організації діалогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *