Єгипет. Літо 2021. Ще один рекорд?

Нещодавно ми писали про рекордну кількість чартерних рейсів, заявлених влітку 2021 до Туреччини. Сьогодні ми досліджуємо польотні програми до Єгипту на той самий період.

Єгипет – це цілорічний напрямок, проте на літо припадає низький сезон через високі температурні показники. Хочеться побажати багатьом іншим напрямкам такої кількості рейсів в сезон, як до Єгипту літає в «не сезон».

За основу взяли тиждень з 7 по 13 червня та порахували всі рейси, заявлені станом на сьогоднішній день. При підрахунку ми намагалися максимально уникнути дублювання даних, яке можливо в разі, якщо різні туроператори летять одним рейсом, але номери рейсів на сайтах туроператорів не співпадають.

Загальна кількість рейсів з 6 міст України на 3 курорти Єгипту в цей період склала 147. Для порівняння, в зимовому сезоні 2019, коли кількість рейсів була на піку, виконувалось 176 рейсів на тиждень, а в грудні 2020 – всього 72.

Місто вильотуШарм-ель-ШейхХургадаМарса-АламВсього
Київ63446113
Дніпро1 1
Запоріжжя347
Львів511117
Одеса2  2
Харків34 7
Всього77637147

Цікаво, що Львів – не тільки єдиний регіон, з якого є рейси до Марса-Аламу окрім Києва, а й загалом рейсів заявлено вдвічі більше ніж з будь-якого іншого обласного центру.

Окремо зауважимо, що це вперше, коли в літній сезон заявлено аж 6 рейсів до Марса-Аламу з Києва (по 2 на крилах SkyUP!, Azur Air та Bees Airlines).

Вибір авіакомпаній туроператорами представлений на діаграмі нижче:

Цікаво, що наразі Anex tour не ділить свої рейси ні з ким.

Також на графіку бачимо нову авіакомпанію – Bees Airlines. Вона вже зараз виконує рейси до Єгипту, а на літній сезон її обрали такі туроператори як TEZTOUR, TPG та ALF.

Варто зазначити, що один з найбільших туроператорів за цим напрямком – Anex tour, наразі оприлюднив графік польотів лише з Києва та загалом цей графік ні в якому разі не є остаточним.

Ми обов’язково повернемося та проаналізуємо фактично виконані рейси в період, що аналізується та розповімо про результати.